قوانین و مقررات پلتفرم ایران دوبله

تمامی محتوای های موجود در وب سایت ایران دوبله از جمله فیلم و سریال بازبینی شده و مناسب تماشا با خانواده می باشد همچنین در چاچوب جمهوری اسلامی ایران می باشد.

سریال های تازه اکران شده پخش خانگی برخی به صورت قانونی می باشد و باید برای دانلود و تماشای آنها از وب سایت های پذیرنده به صورت قانونی آنها را خریداری و تماشا کرده.

فیلم و سریال هایی که در وب سایت ایران دوبله با برچسب دوبله اختصاصی منتشر می شوند تماما از صفر تا صد دوبله اختصاصی توسط گویندگان تیم ایران دوبله می باشند و پس از بازبینی های لازم توسط تیم بررسی محتوا انجام اقدامات لازم در وب سایت قرار میگرد.

تمامی فیلم و سریال هایی که در وب سایت ایران دوبله قرار دارد هیچگونه حقی اعم از مالکیت محتوای موجود بر روی سایت شامل فیلم‌ و سریال ها،پادکست ها،کتاب های صوتی … فروش، انتشار و یا پخش عمومی این محتوا برای کاربر ایجاد نمی‌کند.

تمامی محتوای منتشر شده در وب سایت ایران دوبله با رعایت تمام ملاحظات فنی تهیه و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و ایران دوبله هیچ گونه مسئولیتی در قبال آسب وارد شدن بر سیسم های هوشمند شما ندارد.

مدیریت محتوای موجود بر روی وب سایت ایران دوبله کلا در اختیار ایران دوبله می باشد و ایران دوبله این اختیار را دارد در صورت صلاح دید محتوای موجود را ویرایش یا مسدود کند و نیازی به اطلاع رسانی از قبل نمی باشد.

محتوایی که با برچسب دوبله فارسی اختصاصی در وب سایت ایران دوبله قرار میگرد تمامی مالکیت آن بر تیم ایران دوبله قرار دارد و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد هایی دارد.

وب سایت ایران دوبله این حق را دارد تا حدی که کاربران از تبلیغات بیش از حد اذیت نشود تبلیغات مناسب و بازبینی شده ای قرار در زمان دانلود و تماشای فیلم و سریال ها کند.

وقتی قوانین واضح و شفافی درباره نحوه استفاده از وب سایت و حقوق وب سایت وجود داشته باشد، می‌توان در مورد ناقضین قوانین اعمال قدرت کرد. به این صورت که حساب کاربری آن ها را مسدود نمود و امکان دسترسی کاربر متخلف به محتوا را از بین برد.

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ های ایران دوبله
ورود کاربران به وب‏‌سایت ایران دوبله هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است.

مشاهده و تماشای محتوای موجود بر وب سایت ایران دوبله صرفا با ای پی های داخلی امکان پذیر می باشد و در صورت استفاده از نرم افزار های تغییر ای پی هرگونه مشکل در دانلود خرید یا تماشای محتوا بر عهده خود کاربر می باشد

کسانی که در وب سایت ایران دوبله به مشکلات فنی و غیر فنی خورده اند فقط می توانند از طریق راه های ارتباطی صفحه(پشتیبانی) با ما در میان بگذارند.

محتوایی که لینک های آن خراب می باشد کاربران می توانند در همان صفحه محتوا درخواست بررسی و بازبینی مجدد را بدهند و پس از بررسی های مجدد ما به کاربر از طریق پنل کاربری شخص اطلاع میدهیم.

محتوای درخواستی توسط کاربران پس از بازبینی و اصلاح های لازم در وب سایت ایران دوبله قرار میگرد.

سیاست حریم خصوصی

 

قوانین و راه های دانلود

آیا دانلود با فیلتر شکن ممکن است؟

خیر،سرویس ها و سرور های دانلود سایت ایران دوبله مختص کاربران ایران هست و در صورت استفاده از فیلترشکن یا نرم افزار های تغییر iP امکان مواجه شدن با مشکلات و ارور های مختلف زیاد است.لزا خواهش مندیم برای دانلود با سرعت و کیفیت بالا از جمله مصرف کمتر اینترنت خواهش مندیم از دانلود مستقیم و بدون واسطه استفاده کنید و از هرگونه فیلتر شکن نرم افزار های تغییر iP یا پراکسی ها برای دانلود استفاده نکنید.

دانلود رایگان با ترافیک (اپراتور) یعنی چه…

بعضی از فیلم و سریال هایی که ما در سایت ایران دوبله اپلود میکنم با سرویس ترافیک رایگان برای (اپراتور) ها ارائه میشه که یعنی دانلود این فیلم یا سریال برای کابرانی که از اینترنت سیمکارت های داخلی استفاده میکننده رایگان است و میتوانند بدون هیچ مشکلی دانلود را انجام دهند، ولی کاربران که با اینترنت های غیر (اپراتور) از جمله اینترنت های خانگی استفاده میکنند باید هزینه ای را برای دانلود پرداخت کنند.

دانلود قانونی یعنی چه…

برخی از فیلم و سریال هایی که در سایت ایران دوبله قرار میگیرند،به جای لینک های دانلود لینک های خرید و دانلود قانونی اون فیلم و سریال رو داره زیرا برخی از فیلم و سریال ها به صورت شبکه نمایش خانگی است یعنی تیم تولید کننده فقط در صورتی فیلم و سریال خود را برای تماشا به کاربران ارائه میدهند که کاربر هزینه را برای ان پرداخت کند تا بتواند با اینکار هم از تیم تولید کننده حمایت کند،و هم فیلم یا سریال مورد نظر خود را به صورت کاملا قانونی و حلال دانلود کنید و برای دانلود آن ترافیک کمتری مصرف کند…

دانلود با ترافیک اشتراکی

برخی از فیلم و سریال هایی که در سایت ایران دوبله قرار میگیرند اشتراکی هستن یعنی شما برای دسترسی به لینک های دانلود باید اشتراک سایت ایران دوبله را داشته باشید به صورتی که شما در ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید و سپس نسبت به خرید اشتراک با هزینه مناسب اقدام کنید تا بتواننده به دنیای از فیلم و سریال دسترسی داشته باشید برای تماشای آنلاین یا دانلود با ترافیک مصرفی کمتر.

فیلم و سریال با ترافیک نیم بها

بعضی از فیلم و سریال هایی که در سایت ایران دوبله قرار میگرند با تیتر نیم بها هستن یعنی کاربران با ترافیک مصرفی نیم بها میتواننده دانلود رو انجام بدن و فقط نصف ترافیک رو از اینترنت خود مصرف کننده.

من نمی تونم دانلود رو انجام بدم

بهتر است برای دانلود فیلم و سریال از نرم افزار های دانلود منیجر استفاده کننده،اما اگر تحت هر شرایطی نتوانستید فیلم یا سریال رو دانلود کنید می توانید گزارش خرابی لینک را در همان صفحه فیلم و سریال مورد نظر به ما بدید تا ما بررسی های لازم رو انجام بدیم. یا اگر تحت هر شرایطی نیاز به پشتیبانی داشتید می توانید از این صفحه(پشتیبانی) با ما در ارتباط باشید.