lopeto

دانلود انیمیشن لوپتو Lopeto با لینک مستقیم کامل

مدت زمان: ۱۱۰ دقیقه کشور:

داستان این فیلم درباره کودکی به نام «علی» است که می‌کوشد به پدرش در درمان بیماران کمک کند. پدر علی به راه‌حل تازه‌ای رسیده تا با تولید یک محصول اسباب‌بازی ایرانی بیماران را درمان کند. اما یک نفوذی در قالب بیمار، باعث شکست پروژه و اخلال در تولید می‌شود.

رضایت کاربران
79% (65 رای)
کارگردان:

دانلود انیمیشن لوپتو از پلتفرم ایران دوبله

دانلود  انیمیشن لوپتو با حجم کم و کیفیت 480p, 720p, 1080p

انیمیشن لوپتو به زودی با تمامی کیفیت ها

انیمیشن لوپتو

کارتون لوپتو محصول سال 1401 کشور ایران به کارگردانی عباس عسکری و تهیه کنندگی محسین حسین صادقی، نویسندگی و نگارش فیلمنامه این اثر پویانمایی را به صورت مشترکا فرشاد امین‌زاده، عباس عسکری به صورت همزان بر عهده داشته اند.این انیمیشن که مراحل فنی و طراحی آن در اواخر سال 1398 به اتمام رسید و قرار بود که در سال 1399 به اکران عمومی برسد اما به دلایل برخی مشکلات و تعطیلی سینماها با با یک تاخیر طولانی مواجه گشت و نتوانست در زمان مورد انتظار خود وارد سینماهای سراسر کشور شود.

اما این مشکلات و کرونا باعث شد که کارتون لوپتو به کارگردانی عباس عسکری در آبانماه 1401 بعد از یک تاخیر 3 ساله در سینماهای سراسر کشور به اکران رسید.اما بازهم گویا بخت با این انیمیشن رو نبود چرا که در زمانی پروانه نمایش ان صادر شد که سینمای ایران روزهای کم تماشاگر خود سپری می کند و حتی فیلم های پر ستاره که با اکران آنها انتظار میرفت بتواند فروش قابل توجهی را در گیشه به دست آورد، با یک شکست غیرقابل پیش بینی نیز مواجه شده اند.

گویندگان انیمیشن لوپتو

زنده‌یاد حسین عرفانی، اکبر منانی، جواد پزشکیان، شوکت حجت، تورج نصر، حسن کاخی، رضا آفتابی، شایان شامبیاتی، نازنین یاری، اردشیر منظم، ابراهیم شفیعی، امیر حکیمی، شهرداد بانکی

اخبار انیمیشن لوپتو

  • انیمیشن لوپتو راهی بولیوی شد
  • در حال حاضر با جذب 240 هزار مخاطب، در مرز فروش 7میلیار تومانی قرار دارد.
  • فروش لوپتو در حال حاضر 10 میلیارد تومانی شد
  • طبق آمار گفته شده سهم سینماهای سراسر کشور از فروش این انیمیشن 11 میلیارد و 850 میلیون تومان، و فروش اکران‌های سیار این در شهرهای فاقد سینما به مرز یک میلیارد تومان رسید.
  • فروش هفتگی این فیلم تا 23 دی 10198615000 ریال شده است.
  • راهی نوزدهمین جشواره بین المللی کیدز فهرست امریکا شد
  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *