ورود عضویت
مجبوریم

دانلود فیلم فوق جنجالی مجبوریم با حضور پارسا پیروزفر قانونی

۹۰ دقیقه
کارگردان :

داستان فیلم

روایتگر یک دختر کارتن خواب (گل‌بهار) است که توسط شوهرش برای باردار شدن و زایمان، به مردان فروخته می‌شود و ناخواسته در آخرین بارداری تحت عمل جراحی توبکتومی (لوله بستن) قرار می‌گیرد. یک وکیل (سارا) به وی کمک می‌کند تا از دکتر (مهشید پندار) شکایت کند.

درباره فیلم

مجبوریم فیلمی ایرانی در ژانر درام به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی رضا درمیشیان و بازی فاطمه معتمدآریا، نگار جواهریان، پارسا پیروزفر، پردیس احمدیه، مجتبی پیرزاده و بهمن فرمان‌آرا ساخته سال ۱۳۹٨ است.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
قیمت : 8000 قیمت: 8500 قیمت: 9000 قیمت: 9500 قیمت: 10000 قیمت: 20000
دانلود قانونی فیلم ایرانی مجبوریم

دانلود فیلم مجبوریم از پلتفرم ایران دوبله

فیلم مجبوریم با کیفیت 480,720,1080,FULL HD

فیلم مجبوریم با حضور پارسا پیروزفر

فیلم مجبوریم

فیلم مجبوریم محصول سال 1397 به کارگردانی و تهیه کنندکی و نویسندگی رضا درمیشیان کارگردان جوان ایرانی که این روزها بیش از همیشه در سینما فعالیت دارد این کارگردان که در جدیدترین اثر او که قرار است به اکران عمومی درآید بازهم یک داستان اجتماعی را قرار است روی پروده های سینما بیاورد،درمیشیان که اوج محبوبیت و معروفیت او با یک فیلم هنجار شکن لانتوری با بازی نوید محمد زاده شروع شد و توانست با فیلم لانتوری خیلی از تابو های سینما را بکشند.

بازیگران فیلم مجبوریم

پردیس احمدیه، همایون ارشادی، رضا بهبودی، مریم بوبانی، مجتبی پیرزاده، پارسا پیروزفر، نگار جواهریان، ژاله علو، بهمن فرمان آرا، بابک کریمی، فاطمه معتمد آریا و پریوش نظریه

تاریخ اکران فیلم مجبوریم

فیلم سینمایی مجبوریم به کارگردانی درمیشیان قرار است که از اواخر ادریبهشت ماه 1401 اکران خود را آغاز کند که هم اکنون این فیلم در پیش فروش بلیط قرار دارد.

فیلم سینمایی مجبوریم اکران شد و پخش خانگی رسید.
فیلم-مجبوریم
فیلم-مجبوریم
فیلم-مجبوریم

پارسا پیروزفر در فیلم ایرانی مجبوریم

 

فیلم-مجبوریم

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *