طلاخون

دانلود فیلم طلاخون با کیفیت بالا با بازی شهاب حسینی

مدت زمان: ۹۰ دقیقه کشور:

فیلم طلاخون داستان درباره دختری در آستانه‌ی مسابقات سرنوشت‌ساز کشوری تکواندو متوجه راز سر به مهری می‌شود که زندگی او را دگرگون می‌کند. او هم‌خانه با قاتلی است که با او پیوند خونی دارد. تلاش این دختر 9 ساله در میان انبوهی از مشکلات ناشی از اعتیاد و فقر دست‌مایه‌ی ورود به پرونده‌ای جنایی می‌شود.

رضایت کاربران
100% (2 رای)
کارگردان:

دانلود فیلم طلاخون از پلتفرم ایران دوبله

فیلم ایران طلا خون با کیفیت عالی

فیلم طلاخون

فیلم طلاخون محصول سال 1398 کشور ایران به کارگردانی ابراهیم شیبانی ،این فیلم چهارمین تجربه کارگردانی ابراهیم شیبانی می باشد که قرار است به زودی در سینما های سراسر کشور به نمایش عمومی درآید اولین تجربه کارگردانی این کارگردان 42 ساله متولد تهران به سال 1381 باز می گردد که فیلم سینمایی زهر عسل را کارگردانی کرده است حال در جدیدترین فیلم خود نیز به سراغ یک موضوع جنایی و درام دیگر رفته است که در ادامه به آن بیشتر خواهیم پرداخت.

شهاب حسینی بازیگر نقش اصلی فیلم طلاخون می باشد که پیش از این در سال 1381 تجربه همکاری با ابراهیم شیبانی را در فیلم زهر عسل داشته است و این بار بعد از گذشت 18 سال در فیلم ایرانی طلاخون به عنوان بازیگر مقابل دوربین این کارگردان رفته است.

فیلم سینمایی طلاخون به کارگردانی ابراهیم شیبانی در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرد و جز 64 فیلمی بود که سودای سیمرغ داشت اما موفق به دریافت آن در هیچ یک از رشته ها نشد. داستان این فیلم در مورد دختری در آستانه‌ی مسابقات سرنوشت‌ساز کشوری تکواندو متوجه راز سر به مهری می‌شود که زندگی او را دگرگون می‌کند. او هم‌خانه با قاتلی است که با او پیوند خونی دارد.

بازیگران فیلم طلاخون

شهاب حسینی، حسام منظور، زری خوشکام، ترنم کرمانیان، بهار قاسمی، محمد زارعی، شهاب شادابی، مهدی محرابی

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *