انیمیشن پسر دلفینی

دانلود انیمیشن پسر دلفینی Dolphin Boy 2022 کامل (۱۳۹۹)

مدت زمان: ۱:۳۰ کشور: ، ،

یک پسری که مادرش را در سانحه‌ای از دست داده و توسط دلفین‌ها بزرگ شده او در سن نوجوانی میخواهد به دنبال مادرش سفرکند در این را تمام بندرنشینان و ناخدا و همسرش به پسر دلفینی کمک میکنند تا بتواند مادر را پیداکند

رضایت کاربران
93% (14 رای)
کارگردان:

دانلود انیمیشن پسر دلفینی Dolphin Boy 2022 از پلتفرم ایران دوبله

انیمیشن پسر دلفینی به زودی در تمامی کیفیت ها

دانلود انیمیشن پسر دلفینی دوبله فارسی به کیفیت 480,720,1080

انیمیشن پسر دلفینی : پسر دلفینی محصول سال ۲۰۲۲ کشور های روسیه، ایران، ترکیه و آلمان در ژانر های انیمیشن، ماجراجویی، کمدی، خانوادگی و فانتزی میباشد. انیمیشن پسر دلفینی به کارگردانی محمد خیراندیش و تهیه کنندگی محمدامین همدانی انیمیشن پسر دلیفینی محصول استودیو انیمیشن سازی اسکای فریم می باشد که قبل از این هم انیمیشن های مختلف ساخته و منتشر کردند.

ما تا پیش از این اعلام شده بود که سازمان هنری رسانه‌ای اوج سازنده آن می باشد و همچنین در کشور های مختلف با دوبله ها برتر به نمایش در آمد است.انیمیشن پسر دلفینی Dolphin Boy 2022 قرار بود در سال ۱۳۹۹ به نمایش دربیاد اما به خاطر همه گیری بیماری کرونا انتشار انیمیشن پسر دلفینی Dolphin Boy 2022 بار ها به تاخیر افتاده است.

انیمیشن پسر دلفینی

حواشی انیمیشن پسر دلفینی Dolphin Boy 2022 تمام شدنی نیست تهیه کننده این انیمیشن اظهار داشته است که این انیمیشن در ابتدا در کشور روسیه به اکران درآمده است و توانسته با نمایش در 2712 سالن سینمایی فروشی بالغ بر 50 میلیارد تومان را برای پسر دلفینی به دست آورد اما هیچ منبع موثقی در مورد اکران این انیمیشن در سینماهای روسیه و فروش آن وجود ندارد.

البته هنوز هم انیمیشن پسر دلفینی Dolphin Boy 2022 به پخش خانگی نرسید و به محض انتشار های خانگی شما می تونید از پلتفرم ایران دوبله انیمیشن پسر دلفینی با تمامی کیفیت دانلود کرد یا به تماشای آنلاین انیمیشن پسر دلفینی بپردازید.

در خلاصه کوتاه انیمیشن پسر دلفینی اومده که

یک پسری که مادرش را در سانحه‌ای از دست داده و توسط دلفین‌ها بزرگ شده او در سن نوجوانی میخواهد به دنبال مادرش سفرکند.

  • زبان: روسی, انگلیسی, فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *