فیلم شین

دانلود فیلم شین Sheen با لینک مستقیم (2020)

مدت زمان: ۱۰۰ دقیقه کشور:

فیلم سینمایی شین به اینصورت است که اثر ظلم در جهان باقی می‌ماند و همیشه فرصت کافی برای جبران در اختیار نداریم… این را نوشین در پی کشف راز خانوادگی‌شان با تمام وجود درمی‌یابد

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:

دانلود فیلم شین از پلتفرم ایران دوبله

فیلم شین با کیفیت عالی

فیلم شین

فیلم ایرانی شین محصول سال 1397 کشور ایران به نویسندگی و کارگردانی میثم کزازی، این فیلم سومین تجربه کارگردانی کزازی در زمینه ساخت فیلم بلند سینمایی می باشد، او اولین فیلم سینمایی خود را در سال 1387 نیز کارگردانی نموده است و حال قرار است پس از از وقفه ای طولانی سومین ساخته این کارگردان در سینماهای سراسر کشور به نمایش درآید.در این فیلم شهاب حسینی علاوه بر بازی در نقش اصلی داستان، تهیه کنندگی فیلم، سمت مشاور کارگردان را نیز بر عهده دارد.

فیلم شین در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد اما نتوانست در این جشنواره با سیمرغ بلورین خارج شود، اما شین در سی و هشتمین فیلم فجر، نشست خبری آن تبدیل به یکی از پر حاشیه ترین بخش های جشنواره شد جایی که شهاب حسینی بر اساس سوال های نسنجیده خبرنگاران عصبانیت خود را بروز داد و باعث شد برای مدت ها از این جشنواره دوری کند و اعلام کند دیگر در جشنواره فیلم فجر حضور نخواهد داشت.

بازیگران

جمشید هاشم پور، علی شادمان، شهاب حسینی، هوشنگ توکلی، آتش تقی‌پور، محمود پاک نیت، زنده‌یاد سیامک اطلسی، حسین عابدینی، افسانه ناصری، مهدی بجستانی، فرزین محدث، محمود بصیری، فخرالدین صدیق شریف، ناهید مسلمی، غزال نظر و..

اخبار فیلم ایرانی شین

  • شین عنوان اولین ساخته سینمایی میثم کزازی محسوب می‌شود که از اوخر سال گذشته در سکوت خبری در تهران مقابل دوربین رفته و فیلمبرداری آن هم پس از حدود ۴۵ جلسه به تازگی به پایان رسیده است. با اتمام فیلمبرداری، مراحل فنی این پروژه ظرف چند روز آینده آغاز خواهد شد. فیلمبرداری این پروژه به طور کامل در تهران انجام شده است.
  • اکران فیلم شین در 16 شهریور 1401.
  • زبان: فارشی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *