دانلود فیلم غریب با کیفیت بالا (کامل) (2022)

مدت زمان: کشور:

فیلم غریب ساخته محمد حسین لطیفی به حوادث و اتفاقات سال های 1359 و 1358 نیز میپردازد که در آن زمان در کردستان ایران اعتراضاتی از سمت و سوی احزاب سیاسی کرد از جمله کومله و دموکرات نیز آغاز میشود و در این میان فردی به نام محمد بروجردی از سمت سید روح اله خمینی ماموریت پیدا میکند که به عنوان فرمانده سپاه کردستان در این شهر....

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:

فیلم ایرانی غریب محصول سال 1401 کشور ایران به کارگردانی محمدحسین لطیفی و نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا، محمد حسین لطیفی و حامد عنقا با از سال قبل نیز با یکدیگر همکاری های متعددی را داشته اند. اینبار پس از همکاری در شبکه نمایش خانگی و ساخت مجموعه های متعدد تلویزیونی به سراغ سینما آمده اند. آنها پیش از این نیز در سال 1390 سریال های مطرحی همچون قلب یخی را نیز با همکاری یکدیگر در شبکه نمایش خانگی تولید نموده اند که همانند فیلم غریب، حامد عنقا نویسندگی و محمد حسین لطیفی کارگردانی آن را نیز بر عهده داشته است. این دو در صدا و سیما ایران نیز سریال های مطرح و متعددی را به تولید رسانده اند که از مهمترین آنها میشود به تنهایی لیلا و و نردبام آسمان نیز اشاره کرد.

از نکات قابل توجه در مورد فیلمنامه های نوشته شده توسط حامد عنقا میشود به همکاری تنها با دو کارگردان اشاره کرد که محمد حسین لطیفی و بهرنگ توفیقی نیز می باشند. عنقا تمامی فیلم های خود را تنها در اختیار این دو کارگردان قرار داست و با این دو همکاری نموده است حال در یک همکاری دیگر لطیفی و عنقا فیلم سینمایی غریب با موضوع دفاع مقدس را به تولید رسانده اند که از سایر ساخته های آنها کمی متفاوت تر می باشد چرا که این دو هرگز در رزومه کاری خود فیلمی با عنوان دفاع مقدس نیز نداشته اند و فیلم ایرانی غریب اولین تجربه آنها در این موضوع می باشد.

  • زبان: فارسی، کردی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *