LA-Minor

دانلود فیلم لامینور laminor با کیفیت بالا

مدت زمان: ۱۲۰ دقیقه کشور:

این فیلم مانند فیلم سنتوری در باب موسیقی است اما برخلاف «سنتوری» شخصیت اصلی داستان یک دختر است. لامینور به معنای نخستین گام و آکوردی است که هنرجویان گیتار فرا می‌گیرند.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:

دانلود فیلم لامینور از پلتفرم ایران دوبله

فیلم لامینور با کیفیت بالا منتشر شد

فیلم لامینور

فیلم لامینور محصول سال 1398 کشور ایران به کارگردانی و نویسندگی داریوش مهرجویی که پس از 6 سال از آخرین ساخته مهرجویی اینبار تصمیم گرفته با لامینور به پرده های سینما بازگردد این فیلم جدیدترین ساخته داریوش مهرجویی می باشد که از بهار 1401 قرار است در سینماهای سراسر کشور به اکران عمومی درآید.

این فیلم در ابتدا قرار بود با توجه به پروانه نمایش در اکران نوروزی 1401 قرار بگیرد اما بنا به دلایلی اسم فیلم لامینور از اکران نوروزی خط خورد همین باعث شد که با ضبط ویدئویی از داریوش مهرجویی خطاب به مسئولین سینما حرفهایی را بزند که فیلم جدیدش و مهرجویی بر سرخط اخبار قرار بگیرند مهرجویی در این فیلم اعتراض خود را نسبت به عدم پخش فیلمش اعلام کرده بود که بعد ها با ضبط ویدئویی دیگر از خود آنها را تکذیب کرد.

مهرجویی بعد از فیلم اشباح (۱۳۹۲) پس از ۶ سال با لامینور به فیلمسازی روی آورد. مهرجویی در این فیلم پس از ۴۰ سال دوباره با علی نصیریان همکاری کرده‌است.

بازیگران فیلم لامینور

پردیس احمدیه بازیگر نقش اول این فیلم است و بازیگرانی همچون علی نصیریان ، عزت‌الله رمضانی فر ، علی مصفا ، سیامک انصاری ، مهرداد صدیقیان ، کاوه آفاق

زمان اکران فیلم لامینور

جدیدترین ساخته داریوش مهرجویی قرار است که از عیدفطر یعنی 12 اردیبهشت 1401 در سینماهای سراسر کشور به اکران عمومی درآید.

فیلم لامینور اکران شد و به پخش خانگی رسید.

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *