دانلود فیلم جنگ جهانی سوم (کامل و پخش آنلاین) (2022)

مدت زمان: 117 دقیقه کشور:

پس از انتخاب شدن در یک فیلم، یک کارگر روزمزد باید به طور مخفیانه به معشوقش سر صحنه فیلمبرداری پناه دهد، در غیر این صورت خطر از دست دادن او و تمام آن ستاره‌داری که به او وعده داده است، می‌رود.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:

فیلم جنگ جهانی سوم

فیلم جنگ جهانی سوم محصول سال 1400 کشور ایران به کارگردانی هومن سیدی و نویسندگی داستان و فیلمنامه هومن سیدی، آرین وزیردفتری، آزاد جعفریان، این فیلم ششمین تجربه کارگردانی هومن سیدی در سینما ایران نیز می باشد او که آخرین تجربه کارگردانی اش در شبکه نمایش خانگی نیز بود با استقبال گسترده مخاطبان نیز همراه شد و باعث شد در ششمین تجربه کارگردانی خود در سینما فیلم جنگ جهانی سوم را نویسندگی و کارگردانی نیز نماید.هومن سیدی که بیشتر در ایران به عنوان یک بازیگر نیز شناخته میشود مدت هاست که در عرصه بازیگری فعالیت زیادی نداشته و ترجیح داده است که فیلم و سریال های جدید خود را کارگردانی نماید.

 

در اردیبهشت ماه سال 1400 بود که هومن سیدی اعلام نمود که در سریال جدید سعید آقاخانی حضور ندارد و در حال تدارک و پیش تولید فیلم سینمایی جدید خود به نام جنگ جهانی سوم نیز می باشد. محسن تنابنده نیز به عنوان اولین بازیگر این فیلم سینمایی نیز انتخاب گردید و پروژه جدید هومن سیدی با انتخاب بازیگر و پشت سرگذاشتن مراحل پیش تولید در نهایت از شهریور ماه 1400 اعلام شد که فیلمبرداری فیلم جدید جنگ جهانی سوم در شمال کشور در حال انجام می باشد.

تمامی مراحل ضبط و تصویر برداری از سکانس های فیلم جدید هومن سیدی نیز در شمال کشور انجام شده است و با توجه به اینکه نیاز به آب و هوای بارانی و جنگل نیز داشته است تا با داستان ارتباط کامل نیز داشته باشد سیدی شمال کشور را برای جدیدترین ساخته خود با عنوان جنگ جهانی سوم نیز انتخاب نموده است.

  • جوایز: 14 برنده و 7 نامزدی
  • زبان: فارسی، علامت، آلمانی
  • نویسنده: Houman Seyyedi, Arian Vazirdaftari, Azad Jafarian

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *