دانلود فیلم ملاقات خصوصی (تمامی کیفیت ها رایگان) (2022)

مدت زمان: 120 دقیقه کشور:

دختری به نام پروانه که در حومه تهران مغازه دارد و خانواده فقیری دارد که پدرش در زندان است. فرهاد که هم پیمان پدرش است، هر از چند گاهی برای کارهای پدرش با پروانه در ارتباط است و علاقه مند است...

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:

فیلم سینمایی ملاقات خصوصی محصول سال 1400 کشور ایران به کارگردانی و نویسندگی امید شمس، این فیلم اولین تجربه کارگردانی امید شمس در سینمای ایران نیز می باشد او که پیش از این چندین فیلم کوتاه دیگر به نام های گذر، شب تولد و … را کارگردانی کرده بود بعد از ساخت و کارگرذانی چندین فیلم کوتاه در سال 1400 اولین فیلم بلند خود را با عنوان ملاقات خصوصی کارگردانی نمود که یک فیلم ملودارم عاشقانه نیز می باشد. فیلم سینمایی ملاقات خصوصی ساخته امید شمس برای اولین بار در تاریخ بهمن 1400 در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به اکران غمومی رسید و در میان بیش از 22 فیلم شرکت نموده در این جشنواره ملاقات خصوصی توانست در همان ابتدای کار یک فروش خوب را برای خود از میان بیست و دو فیلم شرکت نمود به دست آورد و در پایان جشنواره به عنوان بهترین و پرفروش ترین فیلم جشنواره فجر نیز راه خود را از باقی فیلم ها جدا نمود.

 

پس از اتمام جشنواره فیلم فجر انتظار میرفت که این فیلم در نوروز 1400 به همراه فیلم سینمایی مرد بازنده  به اکران درآید اما بنا به دلایلی این فیلم گریبان گیر سانسور شد و در نهایت مجوز این فیلم برای اکران نوروزی صادر نشد تا اینکه در مرداد ماه 1401 در نهایت پروانه نمایش ملاقات خصوصی برای مهمر ماه 1401 در سینماهای ایران نیز صادر گردید اما با توجه به اتفاقات و اعتراضات موجود در کشور تهیه کننده فیلم ترجیح داد که در حال حاضر فیلم خود را روی پرده های سینما اکران ننماید.

  • جوایز: 2 نامزدی
  • زبان: فارسی
  • نویسنده: Bahman Ark, Ali Sarahang, Omid Shams

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *